Rozvoz jídel v době nouzového stavu

Aktuální situace každý den proměňuje zažité stereotypy a ztěžuje jindy běžné podmínky nejen vůči plnění pracovních povinností, ale zejména v péči o rodinu. Mnoho domácností se bude muset navíc znovu přizpůsobit uzavření škol a zajistit podmínky pro výuku doma, stejně tak převzít i zajištění teplého oběda. Všechny úkoly nemusíte zvládat sami, nechte si ulevit a soustřeďte se na podstatné – na svoji rodinu a vaši práci.

Výhodné polední menu i s dovážkou až domů

Za výborným obědem nemusí stát cesta do supermarkety na nákup ani dlouhá příprava v kuchyni. Rozvrhněte si dopoledne tak, abyste v co největším klidu mohli pomoci dětem se školní přípravou nebo se mohli plně koncentrovat na své pracovní povinnosti. V poledne pak můžete společně zasednout k teplému a zdravému obědu a užít si siestu. Naučte se těšit z maličkostí a vychutnávat kouzlo přítomného příjemného okamžiku.

Rozvoz jídel
Rozvoz jídel

Restaurace Citro pro vás i v nouzovém stavu připravuje polední menu. K polévce můžete vybírat ze třech jídel. V nabídce jsou jako vždy zastoupeny lehké saláty, vegetariánské varianty, oblíbené úpravy kuřecího, ale samozřejmě i vydatné porce s masem vepřovým nebo hovězím. Stačí do telefonu nadiktovat objednávku a těšit se na gurmánský zážitek.

Rozvoz zdarma a s příjemným bonusem navíc

Rozvozem jídla restaurace Citro nemění výhodnou cenu poledního menu a ani neúčtuje při cestě po Českých Budějovicích nic navíc. Každá objednávka nad 85 Kč se dostane k vám zdarma – jídlo v perfektní servírovací teplotě a v čase, který si určíte vy. Časy rozvozu se přitom pohybují v rozmezí 10.30 až 23.00. Objednávku si můžete naplánovat nejen jako příjemný oběd, ale třeba i romantickou večeři nebo pozdní chuťovku k oblíbenému filmu.

jídelním lístku můžete ochutnat oblíbené pizzy nebo stále populárnější burgery. Nechybí grilované ani pečené maso, saláty ze sezonní zeleniny. K hlavnímu chodu můžete dodat sladkou tečku v podobě některého z dezertů. S větší objednávkou nebo se opakovanou objednávkou se navíc můžete těšit na pozornost, třeba vybraný nealko nápoj nebo láhev výborného vína.

Rozvoz jídla vám ušetří čas a další starosti navíc. Dovolte si trochu pohodlí. Zasloužíte si, aby se občas také někdo postaral o vás. Restaurace Citro skvěle vaří a kuchaři vybírají nejen skvělé recepty, ale i kvalitní suroviny.

Další články: