Rozvoz jídel bez omezení. Do práce, domů

Co vám může spravit náladu, a navíc třeba vyřeší i jednu z nutných povinností? Rozvoz jídel. Věnujte se naplno své práci, postarejte se s dětmi o školní příděl úkolů, a klidně si škrtněte nákupy a vaření. Zasloužíte si odpočinout. Hoďte na chvíli všechny starosti za hlavu a pochutnejte si společně na výborném obědu nebo večeři.

Oběd pro celou rodinu a všem přesně podle přání

Patří vaše děti mezi vybíravé strávníky? Proč si neušetřit čas a místo náročné kombinatoriky nevsadit na spolehlivá oblíbená jídla? Děti mají rády pizzu, starší si určitě pochutnají na burgerech, mezi top místa v žebříčku oblíbených obědů se dlouhodobě drží i klasický řízek nebo omáčka s těstovinami. Každý si může objednat přesně to, na co má chuť. A vy si můžete vychutnat perfektně propečený plátek masa, objednat lehkou rybu nebo, pokud dbáte na štíhlou linii, salát z čerstvé zeleniny.

Restaurace Citro pro vás i v nouzovém stavu denně připravuje kompletní menu. Vybírat můžete z jídelního lístku jídla na objednání nebo využít výhodnou polední nabídku.

K obědu si tak můžete dát kompletní menu včetně polévky. Máte rádi hovězí na červeném víně? A co kuřecí paličky na medu nebo zapečené cannelloni se špenátem a ricottou? Každý den je pro vás připravený výběr ze dvou jídel včetně skvělé polévky. Doslova na zavolání se dostane vybraný oběd přímo na váš stůl v dokonalé servírovací teplotě.

Překvapte romantickou večeří

Nabídka restaurace Citro plně pokrývá jakékoliv požadavky. Pokud už máte oběd zajištěný, můžete služeb dovozu jídel využít i jako milé překvapení. Příjemná podvečerní procházka přeci nemusí skončit v restauraci, ale u vás doma. Prostřete slavnostně stůl a objednejte si pikantní chuťovky, lahev dobrého vína a sladkou tečku na závěr.

Rozvoz jídel funguje v rozsahu 10.30 – 23.00, tedy pokud vynecháte snídani, může vás restaurace Citro zachránit brzkým teplým obědem. Pokud vás zastihne hlad nebo nálada na něco dobrého pozdě večer, bude to opět restaurace Citro, která splní všechna vaše labužnická přání. Neodolávejte, nechte se zlákat a projděte si aktuální nabídku ještě dnes.