Vinný bar

NOVĚ OTEVŘENÝ VINNÝ BAR

Velký výběr vín a alkoholických nápojů, možnost jídla z naší­ restaurace.
Oteví­rací­ doba: ST-SO: 19.00-03.00 hodin

Grüner Veltliner Kremstal 1l (Weingut Aigner)
69 Kč

Sauvignon blanc lieblich 1l (Kessler – Zink)
69 Kč

Primitivo IGP Puglia 1,5l (Crea Vini)
69 Kč

Tramín červený kabinetní (Vinné sklepy Zapletal)
350 Kč

Ve vůni najdeme čistý odrůdový tón i květinová aromata — objevují se okvětní plátky růží, bobulové ovoce i rozinky. Chuť je lehká, plynule navazuje na vůni.

Pinot Grigio IGP Emilia Castannove (Crea Vini)
390 Kč

Rulandské šedé, jehož barva je světlejší žlutozelená. Ve vůni energické, s tóny svěžího ovoce a bílých květů. Šťavnaté a suché v ústech, s příjemnou kyselinou. Objevují se tóny žlutých jablek, meruněk a citrusů.

Prosecco Spumante DOC Treviso Brut (8 Centum)
450 Kč

Prosecco je čerstvé, suché až polosuché a jemně šumivé s decentní kyselikou. Nádherná ovocnost je okořeněna minerální strukturou.

Prosecco Spumante DOC Treviso Rosé Extra Dry (8 Centum)
450 Kč

Růžové Prosecco Spumante DOC Treviso Extra Dry, svěží, polosuché a příjemně šumivé s decentní kyselikou. Nádherná ovocnost je okořeněna minerální strukturou.

Chianti DOCG Monenta (Fattoria di Piazzano)
450 Kč

Přímočaré a delikátní Chianti DOCG rubínově červeného odstínu. Vůně je pronikavá, s tóny malin a ostružin. V ústech je víno příjemné, středně plné a pije se jedna radost.

Primitivo del Salento IGP Puglia Castanove (Crea Vini)
450 Kč

Víno hluboké rubínové barvy s fialovými odlesky. V jeho elegantní a intenzivní vůni objevíte zejména tmavé bobulové ovoce, jako višně, brusinky nebo ostružiny, doplněné o kořenité tóny hřebíčku nebo svěžest divoké máty.

Montepulciano d´Abruzzo DOP Castannove (Crea Vini)
450 Kč

Víno má elegantní vůni, ve které vyniká ovocnost přecházející až do marmelád s delikátním tónem vanilky a jiného koření. Víno překvapí silným tělem s hladkými tříslovinami.

 

 

Vinný bar CITRO

K romantické večeři, nebo ke schůzce s důležitou společností, je ideálním doplňkem víno. Víno je nápojem, který vás příjemně uvolní, zvedne náladu. Chutí podpoří vynikající jídlo a dokonale završí atmosféru večera. K posezení...