Restaurace Citro

Pochutnáte si u nás na originálních dobrůtkách, jaké jste dosud neokusili, napijete dobrého vínka či piva a v příjemném prostředí aspoň na chvíli nebudete muset nikam spěchat.

Vynikající kuchyně

Naše služby stavíme na poctivých základech. Profesionální práce, ochota a příjemné prostředí. Svým hostům předkládáme pestrý výběr jídel na objednávku doplněný denní nabídkou hotových jídel. Výhodné menu skládáme z oblíbených pokrmů české i mezinárodní kuchyně. Hlavní nabídku tvoří oblíbené varianty pro pizzy, těstoviny nebo minutky z kuřecího, vepřového i hovězího masa. Nechybí ryby, mořské plody ani chutné sladké dezerty. Nabízená jídla splňují náročné požadavky pro přípravu z čerstvých a kvalitních surovin. Dáváme si záležet na úpravě i stylu servírování.

Prvotřídní obsluha

Ochotný personál vám zajistí pohodlí a servis na vysoké úrovni. Záleží nám na vaší pohodě a uděláme vše pro to, abyste se k nám s chutí vraceli. Přijďte si k nám odpočinout nebo užít společnost rodiny nebo přátel. Doporučíme vám kompletní menu včetně nápojů, podle požadavků upravíme zpracování pokrmů. Do naší restaurace se nemusíte bát přijít ani s nejmenšími dětmi. Připravíme jídelní židličky, věku i nárokům dětí uzpůsobíme velikost porce, na přání vynecháme problematické nebo neoblíbené suroviny. Příjemná atmosféra je základem a věříme, že dobrou náladu dokážeme spolehlivě přenést i na naše hosty.

Útulné prostředí

Příjemný večer v dobré společnosti a se skvělým jídlem podtrhne i krásně upravené prostředí. Interiér restaurace Citro nabízí klidná místa pro intimní večeři. V pohodové atmosféře si můžete odpočinout uprostřed rušného dne a pochutnat si na dobrém obědě s přáteli. Prostory jsou vhodné i pro pořádání oslav. Využijte naše služby a dopřejte si skvělý kulinářský zážitek.

Rozvoz jídel

Ke kvalitním službám nabízíme i praktickou nástavbu. Pokud v rámci pracovního vytížení nestíháte klidný oběd v restauraci, oblíbené jídlo si můžete objednat. Již od 85,- Kč garantujeme rozvoz jídel  zdarma po celých Českých Budějovicích. Připravíme pro vás minutky, pizzu nebo nabízené denní menu. Ušetřete čas a myslete na pravidelné zdravé stravování. Restaurace Citro je tu pro vás každý den!