Nikdy jste u nás nejedli? Tak tohle byste o nás měli vědět

Ať již jste k nám zavítali prvně, nebo se o nás něco chcete dovědět, jsme rádi, že jste tady. A ještě raději vás usadíme v naší restauraci, která je současně pizzerií.

Vaříme pro své zákazníky zdravou středoevropskou kuchyni. Z našich talířů na vás dýchne pravá Itálie. Ať již začnete předkrmem s mozzarellou, rajčaty a bazalkou, provoněným česnekem na bylinkové bagetce, či si dáte hovězí svíčkovou s rukolou, parmezánem, jalapeños a limetkou. Nebo je libo začít krevetami? Kdo to rád horké, toho potěší některá z našich hustých a silných minestrone, tedy polévek. Pokračovat můžete saláty, čerstvými těstovinami, rizotem, pizzou, ale i burgerem či pořádným kusem masa. Avšak máme pro vás i pokrmy z plodů moře, vegetariánská jídla, dobroty pro děti a dezerty. A umíme nabídnout i snack menu třeba k lahvince dobrého vína. Tu si vychutnáte v našem vinném baru. Otevřen je od středy do soboty, vždy od 19:00 do 3:00.

Pravá italská pizza České Budějovice? To jsme my! Zaplatíte u nás kartou a jídlo vám po online objednání dovezeme i k vám domů. A dokonce i dnes, v době covidových omezení, fungujeme pro ty, kdo si chtějí naše jídlo vyzvednou u výdejního okénka. Tak se určitě zastavte.