Hotové jídlo či pizzu vám přivezeme do práce, do kanceláře

Určitě to dobře znáte. Už tak hektický den vám komplikují neustálé telefonní hovory, hromadící se maily a navíc vás čeká důležité jednání. Určitě není čas na cestu do restaurace a čekání na objednané jídlo, přesto jíst musíte a nechcete se odbývat narychlo koupenou bagetou. Kvalitní a chutný oběd si můžete dopřát i s minimální časovou ztrátou, stačí jediné. Vybrat si z jídelního lístku a objednat rozvoz. Na chvíli odsuňte nevyřízené dokumenty a udělejte si zaslouženou pauzu!

Pohodlně, rychle a zdravě!

Restaurace Citro pro vás denně připravuje italské speciality. V nabídce najdete oblíbenou pizzu na mnoho způsobů, ale také těstoviny nebo lasagne. Vybírat můžete pokrmy z hovězího, vepřového i kuřecího masa, nechybí ani ryby. Menu samozřejmě plně vyhoví i vegetariánům nebo lehčím dietním salátem. Příjemné zázemí restaurace je ideálním místem pro polední oběd i večerní setkání s přáteli. Nicméně kompletní menu si můžete objednat i jako rozvoz. Vybrané jídlo v domluvený čas restaurace doručí přímo na váš stůl. Nemusíte čekat, stačí telefonicky objednat a určit čas.

Domluvte se s kolegy a získejte výhody rychleji

Nemusíte hledat nejlevnější variantu a bát se zbytečných výdajů za služby navíc. Při objednávce nad 85,- je rozvoz po celých Českých Budějovicích zdarma! Tedy v rámci běžného menu pro jednoho už neplatíte nic navíc. Výhodný bonusový program vám navíc otevírá další výhody. Za deset objednávek získáte jedno jídlo zcela zdarma.

Pokud se domluvíte s kolegy, snadno body nasbíráte a ušetříte při další objednávce. Větší objednávky jsou odměněny vždy. Objednávka nad 500,- s sebou přináší 2 nealko nápoje navíc, nad 1 000,- vás restaurace odmění lahví vína. Objednávky nad 1 500,- pak ruší ve vyúčtování dvě jídla a zvýhodní celkovou cenu.

Školení, porady, jednání

Rozvoz jídla si můžete dopřát kdykoli. Ani nával pracovních povinností nemusí být překážkou v příjemné krátké pauze. Zasloužíte si kvalitní jídlo a s plným žaludkem se vám zlepší i nálada. Rozvoz můžete využít i jako praktické řešení hromadného stravování. Pokud plánujete delší školení nebo setkání zaměstnanců, můžete program příjemně zkrátit dodávkou jídla k vám. Nemusíte hledat v programu dostatečně dlouhou pauzu, která celé shromáždění přeruší a rozpustí. Dopřejte si krátkou pauzu a vychutnejte si vynikající jídlo z restaurace Citro.

Další clánky: