Rozvoz jídel České Budějovice

Hektický den vám vzal poslední kousek energie a marně přemýšlíte, kde vezmete čas na nákup a přípravu večeře pro celou rodinu? Zasloužíte si odpočinek a někoho, kdo se pro změnu postará o vás! Rozvoz jídel je ideální příležitostí dopřát si oblíbené jídlo, ušetřit čas i starosti. Rozvor jídel je optimální variantou i pro organizovaná školení, celodenní porady nebo meetingy.

Dovezeme vám kompletní menu

Nemusíte hledat a rezervovat dobrou restauraci a ztrácet čas čekáním na objednané jídlo. Polední pauzu můžete zkrátit na minimum, aniž byste jakkoli slevili na požadavcích na zdravé a vydatné jídlo. Citro představuje pestrý jídelní lístek, který nabízí hotová jídla, čerstvé těstoviny i pizzu. V bezpečném termo obalu dopravíme objednané jídlo až na váš stůl, stačí zavolat nebo odkliknout objednávku online. Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu, postaráme se o dobrý oběd i večeři. Poradíme si s menší objednávkou, která vám ušetří čas, nabízíme také přípravu jídel pro větší skupiny.

Výhody navíc

Naše služby můžete využít kdykoli, s pravidelným odběrem získáte navíc řadu výhod. Samozřejmě tou hlavní je kvalitní jídlo a dobré pití, které zlepší vaší náladu a prospěje i kondici. Při desáté objednávce vám nabídneme jídlo zdarma. Větší objednávky ohodnotíme nealko pitím nebo lahví dobrého vína. Nemusíte se bát vysokých nákladů za dopravu, objednávku nad 85,- připravíme bez jakéhokoli příplatku. Našich hostů si vážíme a snažíme se nabídnout opravdu profesionální servis.

Ušetříte čas i starosti

Objednávka telefonicky nebo online je ihned vyřízena. Nemusíte znát naši nabídku zpaměti, rádi vám doporučíme lehké zdravé saláty, těstoviny i pizzu. Rodinné pizzy přizpůsobíme podle vašich oblíbených ingrediencí, na jediné velké pizze můžeme kombinovat různé sýry, šunku, olivy i chuťovky. Proč byste si nemohli dopřát pestrý oběd. Nemusíte děti složitě navádět podle pevně daného složení ani přesvědčovat, že se jídlo dojídá. Pro klid u jídla si ani sami nemusíte odpírat to, co máte nejraději. Na přání upravíme nejen složení, ale i velikost porce.

Rozvoz jídel řídíme přesně podle vás

Nechte se zlákat a vyzkoušejte rozvoz jídel v Českých Budějovicích a okolí. Udělejte si volno a vychutnejte oblíbené speciality. Rodina i kolegové v práci drobnou změnu ocení a odmění vaše organizační schopnosti i skvělé nápady!

Další clánky: