Jídlo do práce či do kanceláře

Určitě to znáte, den nabitý povinnostmi, jednání střídá jednání, snažíte se vyřídit telefonní hovory, odpovědět na e-maily, myšlenkami si snažíte srovnat povinnosti odpolední, kdy musíte zajistit děti, školu, domácnost. Jak si najít chvíli na klidný oběd, a přitom neriskovat hodinový skluz?

Dobré jídlo vám zvedne náladu

Energii nezískáte z třech narychlo vypitých káv. Takhle si akorát vypěstujete žaludeční problémy, večer deficit nedoženete a výsledkem bude nejen špatná nálada, ale třeba i kila navíc. Naučte se alespoň na chvíli se zastavit a dejte si dobrý oběd. Teplé, vydatné nebo naopak lehké a dietní, v žádném případě bagety od benzínové pumpy nebo instantní nudle z mikrovlnky!

Už dávno neplatí, že za dobrým jídlem musíte jít do restaurace. Restaurace otevřely své provozy a nabízí efektní a skvělou možnost objednat si rozvoz jídel k vám. Proč nevyužít takovou příležitost?

Bez zbytečných příplatků

Restaurace Citro nabízí svým hostům i zákazníkům na dálku skvěle koncipovaný jídelní lístek. Vybírat můžete oblíbenou pizzu, ale i klasické menu. Těstoviny, omáčky, kvalitní propečené maso vepřové, hovězí i kuřecí. Na výběr jsou jídla odlehčená i varianty pro vegetariány. Konec konců, dobrý oběd můžete zakončit i dezertem. Jídlo je vždy dovážené podle přání.

Dovoz zajistí nejen přesný čas, ale správnou servírovací teplotu. Jídlo v mžiku provoní celou vaši kancelář a s příští objednávkou určitě podnítí i kolegy, aby se k vám přidali a nechali se zlákat. Ať už objednáte sami nebo ve skupince, dovoz vás nebude stát zbytečné peníze navíc. Právě naopak. Rozvoz jídla v rámci Českých Budějovic je nad 85 Kč zdarma a s každou porcí získáváte navíc body, které pak můžete proměnit třeba za další jídlo zdarma. Větší objednávky jsou podpořené i pozorností v podobě nealko nápoje zdarma nebo lahví vína. Tu si samozřejmě v rámci správné pracovní morálky raději nechte na nějaký volný večer.

Myslete na sebe a nechte se trošku rozmazlit. Dobrý oběd vás nebude stát peníze navíc ani čas. A skvělá chuť i plný žaludek zaručí lepší náladu i výkon v dalším pracovním maratonu.

Další clánky: