Příjemný a romantický večer? Večeře domů

Pondělním ránem se roztočí nemilosrdný kolotoč pracovních povinností, pochůzek a zařizování, ke kterým se pak odpoledne často přidají další aktivity, doprovod dětí na kroužky, příprava do školy, péče o domácnost. V hektickém týdnu si stěží najdeme čas pro své nejbližší, přitom poklidný večer nad skleničkou vína a dobrou večeří by byl oceněnou změnou. Naplánujte si chvilku jeden na druhého a sdílejte i příjemné chvíle, neřešte pro jednou rodinný kalendář ani povinnosti.

Překvapte svou polovičku originální večeří

Jako muž se nemusíte pouštět do neznámých vod a před večeří si brát volno na nákupy ani hledat složité recepty. Jako žena zase nemusíte přidávat na rychlosti a k běžným starostem ještě vymýšlet, jak zazářit výjimečným nápadem.

Stačí si jídlo předem objednat v dobré restauraci a nechat doručit přímo na váš domácí stůl. V klidu stihnete dokončit domácí úkoly, poklidit nebo zapnout pračku. Vynikající večeře provoní váš byt, aniž byste museli cokoli zvláštního podnikat.

Restaurace Citro nabízí široké spektrum lahůdek, vyhoví nárokům dietního stravování lehkými saláty i rybou. Pánům však může nabídnout skvěle propečené nebo jinak upravené speciality z masa. Oblíbené jsou také těstoviny a pizza. Výběr je jen na vás. Večeři může zakončit i skvělý dezert. Vše můžete vybírat z přehledného jídelního lístku a uzpůsobit složení večeře na míru vašim plánům. Překvapíte originalitou a dáte své polovičce najevo, jak vám záleží na společně tráveném čase. A konec konců, láska prochází žaludkem.

Výjimečný večer nemusí znamenat výjimečná vydání

Romantickou večeří doma ušetříte čas, a nemusíte se bát ani o výdaje navíc. V rámci Českých Budějovic je rozvoz jídla zdarma. Navíc obsluha vždy vyhoví času, který vám vyhovuje. Objednanou večeři doručí v optimální teplotě, čerstvě upravenou a včas. Bonusový program navíc otevírá atraktivní doplňky, kdy podle sumy objednávky můžete dostat nealko nápoj zdarma, u větších objednávek i láhev vína.

Nehledejte složité kompromisy a zapracujte na svém vztahu. Romantickou večeři není nutné plánovat, stačí zvednout telefon. Restaurace Citro vám ochotně doporučí z denní nabídky, k chutnému jídlu nabídne i skvělé víno nebo další nápoje.

Další clánky: