Pozvěte své přátele a užívejte si večer v klidu

V nabitém týdnu obvykle zbývá jen velmi málo času. Pracovní povinnosti střídá nutná péče o domácnost, dohled nad dětmi a jejich školními povinnostmi, část odpoledne zabere logistika v převozech na kroužky a sportovní aktivity. Setkání s přáteli je přitom velmi důležité, může pomoci dobít energii, sdílet radosti i řešit problémy. Nevymlouvejte se na složité domlouvání, jediné na čem se musíte shodnout je čas, vše ostatní lze zařídit jednoduše.

Nabídněte vlastní zázemí – ušetříte čas i oblékání

Zprvu se může zdát náročné, vtěsnat do náročného dne ještě další položku. Po maratonu mezi prací, školou a kroužky se ale nemusíte znovu oblékat a účastnit společenské akce. Klidně dokončete veškeré domácí povinnosti, vaši přátele můžou dorazit za vámi!

Jako hostitel můžete připravit příjemné posezení u vína, nabídnout čaj nebo drobné pohoštění. Obstát však můžete i nabídkou vynikající večeře. Nebojte se, není třeba měnit cestování přes město do restaurace za dlouhé vyvařování a nakupování surovin. Prakticky využijte nabídku rozvozu jídel. Chvíli před sjednaným časem setkání stačí zvednout telefon a objednat z pestrého menu. Konec konců, výběr jídel můžete nechat i přímo na svých hostech a jídlo si objednat až v průběhu příjemného večera.

Oblíbená pizza i speciality přímo z kuchyně na váš stůl

Restaurace Citro představuje vyvážené menu, ve kterém si vybere i náročný host. Klasickou pizzu, která samozřejmě patří mezi nejoblíbenější, můžete obměnit i za jídla z vepřového, hovězího i kuřecího masa. Nechybí jídla dietní, saláty se skvělými dresingy nebo těstoviny. Vaši večeři může zakončit i skvělý dezert.

Objednaná jídla jsou dovážena ve speciálních termo obalech, nemusíte se tedy starat ani o ohřev. Jídlo převezmete a můžete ihned servírovat.

Výhodný systém

Objednaná jídla můžete platit hotově i kartou, to je samozřejmě vždy výhoda. Samozřejmostí je dovoz zdarma, který restaurace garantuje u objednávek na 85 Kč. Větší objednávky jsou odměněné zajímavými bonusy. K objednávce nad 500 Kč vám restaurace poděkuje nealko nápojem zdarma, ke společné večeři v hodnotě nad 1 000 Kč můžete počítat i s lahví dobrého vína.

Rozvoz jídel jednoduše vyřeší starosti s hostitelskou úlohou, nabídne oblíbená jídla v perfektní kvalitě a vám ušetří čas. Neplánujte složitě setkání s přáteli, pozvěte je domů a překvapte příjemným a pohodlným řešením.

Další clánky: