Party bez starostí? Rozvoz jídel …

Oslavu narozenin, profesního nebo studijního úspěchu můžete plánovat ve velkém a své hosty pozvat do restaurace. Využít můžete ale i vlastní domácí zázemí, kde ideálně navodíte příjemnou atmosféru, ušetříte složitější plánování s dostatečnou kapacitou a rezervací podniku a dopravou. Domů si můžete kdykoli naplánovat příjemné setkání s kamarády, sdílet zážitky z cestování, zahrát si deskovou hru nebo jen se jen tak uvolněně pobavit.

Základem úspěchu je skvělé jídlo a pití

Doma vás neomezuje otevírací doma, nemusíte řešit doporučení vhodných míst. Přesto i přesun oslav nebo návštěvy domů vyžaduje základní přípravu. Přesto nemusíte den před setkáním trávit velkými nákupy a hledat čas na přípravu pohoštění.

Blýskněte se před svými hosty a uspořádejte skvělou večeři, která vás nebude stát víc, než zvednutí telefonu. Restaurace Citro předkládá svým hostům pestrou skladbu menu. Vybírat můžete oblíbené pizzy, ale i těstoviny, nebo pokrmy z kuřecího, hovězího nebo vepřového masa. Na jídelním lístku nechybí ani ryby nebo zdravé saláty. Perfektní večeři mohou uzavírat sladké deserty a zvláštní pozornost si zaslouží i vinný lístek s výběrem českých, moravských i zahraničních vinařství.

Veškeré objednávky je restaurace schopná nabídnout v restauraci, ale také s rozvozem až k vám domů. Ve stejných cenách a s doručením s objednávkou nad 85 Kč zdarma tak můžete sestavit důstojné a mimořádně chutné pohoštění pro pár přátel, stejně jako pro početnou velkou oslavu.

Dopřejte svým hostům perfektní výběr

Bonusově vám rozvoz nabídne i nealko nápoje, lahev vína nebo výrazné slevy ke každé objednávce. Rozvoz jídel vždy plně vyhoví určenému času. Nemusíte se starat o ohřívání. Ve speciálních termoobalech vám doručí restaurace Citro kompletní objednávku přímo na stůl a v dokonalé servírovací teplotě. Můžete své hosty překvapit pestrou tabulí, ale můžete jim dát na výběr. V průběhu večera můžete sestavit objednávku společně a každý si vybere podle své nálady i chutě.

Můžete zazářit jako dokonalí hostitelé, a přitom ušetřit spoustu času a energie. Věnujte se zábavě a uvolněte se. Pozvat návštěvu na večeři nebo naplánovat oslavu nepředstavuje žádné zásadní komplikace.

Další clánky: